O mně

Šiji společenské šaty, svatební šaty, volnočasové šaty i šaty pro děvčátka.

Jsem původem ze slovenského města Holíč, které se nachází na pomezí česko-slovenských hranic. Má slovenská krev mi dodává spoustu kreativity, energičnosti a pozitivního myšlení, navíc pocházím z učitelské rodiny, takže mě rodiče naučili disciplíně, pokoře a preciznosti.

Od dětství jsem šila oděvy panenkám, ale mé první větší kroky na cestě stát se módní návrhářkou vedly na Střední uměleckou školu v Trenčíně se zaměřením na návrhářství. Právě tam jsem se začala profilovat a naučila se základům své práce. Naučila jsem se rýsovat a modelovat střihy, profesionálně šít a také technologii výroby oděvů. Myslím si, že je opravdu velmi důležité ovládat řemeslo od základů.Dále jsem svéznalosti zdokonalovala na vysoké škole, kterou jsem zakončila studiem textilního inženýrství. Díky tomu, že textiliím rozumím i po jiné stránce než vzhledové, tak mám rozšířené obzory a dokážu své práci dodat nový rozměr. Mé znalosti a zkušenostise tedy projevují nakvalitě zpravování, kterou v běžných obchodech neseženete.

Jsem opravdu šťastná, že mám možnost tvořit pro mé zákaznice i ty nejdůležitější šaty v jejich životě, a to tedy šaty svatební. První svatební šaty jsem měla možnost navrhnout a ušít v roce 2014. Každé svatební šaty jsou originální, snažím se jim však vdechnout i něco ze sebe, ale především je pro mě důležité, aby svatební šaty měli pevné pouto s nevěstou. Ač za mnou zákaznice chodí především kvůli svatebním šatům, tak si u mě vybere téměř každý. Šiji společenské šaty, svatební šaty, volnočasové šaty i šaty pro děvčátka. Vybere si tedy u mě maminka nevěsty, nevěsta, její sestra i Vaše malá princezna, a to vše v jednotném duchu.

Kde mě najdete:

Můj ateliér najdete na vrcholu hory Ještěd, ehm… tedy v městě pod Ještědem a to v centru města Liberce na ulici Sokolská. Pokud za mnou pojedete automobilem, tak parkovat se dá například v blízkém obchodním centru.

Chci abyste se cítili krásně a zároveň pohodlně ve všech důležitých chvílích vašeho života. Ráda se stanu vaším spolehlivým partnerem.

Neváhejte mě kontaktovat

9 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

"5 hvězdiček nestačí pro vyjádření všech superlativů na Lenku! Cit, úžasná práce, nápady, kouzelné materiály, každý kus je originál, osobní přístup a neuvěřitelná osobitost v každých šatech! Moc děkuji za vše, Leni! Svatební šaty od Tebe udělaly ze mě přesně takovou nevěstu, jakou jsem chtěla být!"

Daniela Hladká Fantová

"Mnohokrát Vám Lenko děkuji za nádherné svatební šaty, díky kterým jsem si svatbu užila na 200%, protože byly přesně takové, jaké jsem si přála a cítila jsem se v nich skvěle. Jsem si jistá, že každá nevěsta od Vás odchází šťastná jako já nejen díky krásným šatům, ale i díky vašemu osobnímu přístupu a ochotě. Lenku vřele doporučuji nejen nevěstám, ale všem, co hledají originální a nadčasové šaty/sukně/halenky, protože vše od Lenky je zkrátka top! "

Darja Krajcová

"Šaty som videla cez instagram. Lenka reagovala ochotne a okamžite. Šaty som Objednávala na mieru a bola ochotná urobiť nejaké zmeny v designe podľa mojich predstáv. Šaty na piziciu švagrinej na svadbe. Krásne jednoduché. Expres rýchla výroba bez extra poplatku. Lenku len môžem odporúčať."

Alexandra Prečuchová

Máte zájem o informativní schůzku?