Kontakt

Kontaktovat mě můžete buď zde přes kontaktní formulář, nebo si můžete prohlédnout ještě něco více z mé tvorby na Facebooku či Instagramu.

Instagram: 

@lenkajurigova.fashion

723 363 378

Sokolská 169/3, Liberec

Chci abyste se cítili krásně a zároveň pohodlně ve všech důležitých chvílích vašeho života. Ráda se stanu vaším spolehlivým partnerem.

Neváhejte mě kontaktovat

8 + 6 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

"5 hvězdiček nestačí pro vyjádření všech superlativů na Lenku! Cit, úžasná práce, nápady, kouzelné materiály, každý kus je originál, osobní přístup a neuvěřitelná osobitost v každých šatech! Moc děkuji za vše, Leni! Svatební šaty od Tebe udělaly ze mě přesně takovou nevěstu, jakou jsem chtěla být!"

Daniela Hladká Fantová

"Mnohokrát Vám Lenko děkuji za nádherné svatební šaty, díky kterým jsem si svatbu užila na 200%, protože byly přesně takové, jaké jsem si přála a cítila jsem se v nich skvěle. Jsem si jistá, že každá nevěsta od Vás odchází šťastná jako já nejen díky krásným šatům, ale i díky vašemu osobnímu přístupu a ochotě. Lenku vřele doporučuji nejen nevěstám, ale všem, co hledají originální a nadčasové šaty/sukně/halenky, protože vše od Lenky je zkrátka top! "

Darja Krajcová

"Šaty som videla cez instagram. Lenka reagovala ochotne a okamžite. Šaty som Objednávala na mieru a bola ochotná urobiť nejaké zmeny v designe podľa mojich predstáv. Šaty na piziciu švagrinej na svadbe. Krásne jednoduché. Expres rýchla výroba bez extra poplatku. Lenku len môžem odporúčať."

Alexandra Prečuchová

Máte zájem o informativní schůzku?